מי אנחנו

חברת Via Scent היא מרכז ידע של מחקר ופיתוח בתחום הריח העונה על השאלה "כיצד ניתן לשפר ולמנף את פעילות החברה / המוצר / מותג באמצעות ריח ולהגדיל את הכנסותיו?".

 החברה פועלת ב3 תחומים עיקריים :

את הקמת החברה יזם דניאל גפסו, יזם, יוצר בשמים (Nose /Perfumer) חבר באגודת יוצרי הבשמים הצרפתית ה SFP וחוקר בתחום הריח בעל ניסיון של מעל 18 שנה בתחום חוש הריח והבישום על כל גווניו .

דניאל עבד ועובד עם מותגים וגופים בינלאומיים ביניהם בית החולים גהה, מכון ויצמן, חברת SABON ("סבון של פעם בשמה הישראלי), חברת AHAVA, טבע ומותגים נוספים. לאחר הפעילות הענפה בעולם, החליט דניאל לחזור לישראל מתוך מטרה לפתח את השימוש בריח ולהבין את השפעותיו על התנהגות האדם. למגוון מטרות עסקיות, כלכליות ויזמויות ריח מעבר לתחום בישום המוצרים.

את לימודיו עשה דניאל באוניברסיטת פאדובה, איטליה ובבית הספר היוקרתי ISIPCA שהקים Jean-Jacques GUERLAIN בצרפת, אותו סיים דניאל בהצטיינות. במסגרת זו זכה בתחרות ליוצרי בשמים צעירים, שבעקבותיה נשלח כנציג בית הספר ליוצרי בשמים לתחרות עולמית. במהלך תקופת ההתמחות שלו עבד דניאל בחברות  Creassance ,DANIEL HARLANT, Caron, בפריז על בשמים ופרויקטים מגוונים. כיום משמש כיועץ לחברות קוסמטיקה, חברות טכנולוגיה / הייטק. וכעמית מחקר בתחום הריח במכון ויצמן.

בין לקוחותינו
מפתחים בהתאם לדרישות בינלאומיות

(c) 2013 Via Scent | Danyel Gafsou | info@viascent.co.il | brand by: talkingbrands.co.il